Duben 2009

28.4.2009

28. dubna 2009 v 12:08 | Luni |  Jídelníček
Ahoj holky, tak jsem zase spátky.. Víkend byl dost naprd, protože jsme byli s přítelem u jeho rodičů, takže jsem musela stále jíst.. A fakt mám pocit, že jsem každým dnem tlustčí.. Úplně že vorvaň.. Jenomže pak jsem si řekla, že já skutečně nezačnu hubmnout do doby, než si koupím váhu, co bude možný až tak za 2 týdny, ale nevadí.. Protože i když moc nejím, nevím, jestli to má nějaký účinky- krom toho když vidím, že váha jde dolů, tak mě to hecuje ještě 1000x víc.. Nemůžu se už na sebe ani dívat do zrcadla, ale touha po jídle je silnější.. Nevím jak to překonat.. Je mi jasný, že začátky jsou nejhorší, už jsem to zažila 2x, pak to už jde v pohodě.. Akorát tenhle začátek se mi zdá nekonečný..


Snídaně: Vícezrnná bulka s máslem a okurkou
Svačina: 2 kousky bábovky :(
Oběd: Těstovinový salát
Svačina:
Večeře:
Pití: Voda
Pohyb: Práce

Bod pro mě- přes víkend jsem ušlapala 20 km na kole:)


23.4.2009

23. dubna 2009 v 10:34 | Luni |  Jídelníček
No já to včera úplně zkazila.. Taky to znáte, že se přes den držíte a večer je úplně nejvíc kritický? Já si pak řeknu, že snad mi to neublíží a když to sním, tak si to chci z toho hnusnýho žaludku vymlátit.. Nesnáším se za to.. Já už večer nechci jíst!!!!!!!

Snídaně: Jeden malý celozrnný croisant a musli s jogurtem
Svačina: Nic
Oběd: Zeleninový salát
Svačina: Trochu raciolek a pár jahod
Večeře:
Pití: Voda
Pohyb: Práce

22.4.2009

22. dubna 2009 v 12:29 | Luni |  Jídelníček
Tak jsem se k vám holky už fakt vrátila.. Stále jsem to oddalovala, i když jsem chtěla být hubená, tak jsem se nemohla přinutit přestat jíst a něco s tím začít dělat.. A víte co mě přimělo znova být štíhlá? Přítel.. Včera jsme leželi v posteli a řekl mi: "No když jsme se začali my dva vídat, tak jsi ještě byla taková hubeňounká.. " Jako to mě úplně že nejvíc dostalo.. Až jsem se rozbrečela.. Tak se mi nakonec potvrdilo to, co jsem si myslela, že když to jednou pustíš, tak se to vše úplně zesere.. Přibrala jsem od tý doby 3 kila, ale asi je to dost vidět.. Strašně mě mrzí, že jsem to v té době nedotáhla ke svému cíly, co bylo 50 kg a skončila jsem na 54 kg.. Ale teď se mi to povede!! Hlavně- jde přeci léto, ne?

Snídaně: Nic
Svačina: Hrst japonské směsy
Oběd: Půlka okurky a trochu sýra + pár jahod
Svačina: Taková špenátová rolka
Večeře: Jeden toast a perník
Pití: Voda, kafe
Pohyb: Práce